anime izle

Utawarerumono: Futari no Hakuoro 1. Bölüm - AnimeMirrorz | Türkçe Altyazılı Anime İzle
Utawarerumono: Futari no Hakuoro türkçe anime izle

Utawarerumono: Futari no Hakuoro 1. Bölüm

TV Sub Yayınlanma Tarihi Temmuz 4, 2022 · ? views · Yükleyen Kişi X · Seriler Utawarerumono: Futari no Hakuoro
Tiyatro Modu
Işıkları Kapat

Utawarerumono: Futari no Hakuoro

Utawarerumono: Futari no Hakuoro 1. Bölüm izle, Utawarerumono: Futari no Hakuoro 1. Bölüm türkçe izle, Utawarerumono: Futari no Hakuoro 1. Bölüm türkçe altyazılı izle, Utawarerumono: Futari no Hakuoro 1. Bölüm türkanime izle!

Utawarerumono: Futari no Hakuoro

Utawarerumono: Mask of Truth, Utawarerumono 3, うたわれるもの 二人の白皇
Puanı 7.28
Yayınlanma Durumu: Devam Ediyor Stüdyo: Released: 2022 Sezon: Seri Tipi: TV Bölüm Sayısı: 28 Fansub: Lawsonia Censor: Sansürlü Yönetmen: Yapım Ekibi: , , , , , , , , ,

Utawarerumono: Futari no Hakuoro

Aldatma Maskesi olaylarından sonra, Yamato İmparatorluğu şimdi önündeki her şeyi boyun eğdirmek isteyen acımasız bir gaspçı tarafından demir yumrukla yönetiliyor. İmparatorluk ordusunun gücüne karşı bir araya gelmek birkaç tanıdık yüze kalmış ve ulusların ve generallerin bu tehlikeli iç savaşta savaşmak için bir taraf seçmeleri gerektiğinden dünyanın kaderi dengede duruyor. Sırlar açığa çıkacak, dostluklar sınanacak, savaşlar yapılacak. Barış ve düzen yeniden sağlanacak mı yoksa ne pahasına olursa olsun zafer sonun başlangıcı mı olacak? Utawarerumono: Futari no Hakuoro türkçe anime izle, Utawarerumono: Futari no Hakuoro izle, Utawarerumono: Futari no Hakuoro türkanime izle, Utawarerumono: Futari no Hakuoro türkçe altyazılı full hd izle!

Yorumlar

anime haber takipçi satın al manga oku manga oku anime izle