anime izle

Yofukashi no Uta 5. Bölüm - AnimeMirrorz | Türkçe Altyazılı Anime İzle
Yofukashi no Uta türkçe izle

Yofukashi no Uta 5. Bölüm

TV Sub Yayınlanma Tarihi Ağustos 5, 2022 · ? views · Yükleyen Kişi X · Seriler Yofukashi no Uta
Tiyatro Modu
Işıkları Kapat

Yofukashi no Uta 5. Bölüm

Yofukashi no Uta 5. Bölüm izle, Yofukashi no Uta 5. Bölüm türkçe izle, Yofukashi no Uta 5. Bölüm türkçe altyazılı izle, Yofukashi no Uta 5. Bölüm full hd izle, Yofukashi no Uta 5. Bölüm türkçe anime izle, Yofukashi no Uta 5. Bölüm türkanime izle!

Yofukashi no Uta

Call of the Night, よふかしのうた
Puanı 8.05
Yayınlanma Durumu: Devam Ediyor Stüdyo: Released: 2022 Sezon: Seri Tipi: TV Bölüm Sayısı: 13 Fansub: Tempest Censor: Sansürlü Yönetmen: , Yapım Ekibi: , , , , , , , , ,

Yofukashi no Uta

Kou Yamori yüzeyde tipik bir ortaokul öğrencisi gibi görünüyor. Derslerinde nispeten iyi ve sınıf arkadaşlarıyla arkadaş canlısı, bu görünümü korumak için çok çaba sarf ediyor. Ancak bir gün, rol yapmayı bırakmaya karar verir ve okulu bırakır, gündüz enerjisi için çıkış yolu bulamamasından dolayı uykusuzluk geliştirir. Geceleri tek başına yürüyüşe çıktığında, kendini biraz daha iyi hissediyor, ancak uyuyamama durumunun ciddi bir sorun olarak görülmesi gerektiğini biliyor. Böyle bir yürüyüşte Kou, uykusuzluğunun nedenini teşhis eden tuhaf bir kız olan Nazuna Nanakusa ile tanışır: Hayatında değişiklikler yapmasına rağmen, hala gerçek özgürlüğü deneyimlemekten kendini alıkoymaktadır. Uyanma saatlerini nasıl geçirdiğinden memnun olmadıkça uyuyamayacağını söylüyor. Mevcut endişelerini çözmüş gibi göründüğünde, Nazuna şiltesini paylaşmak için onu dairesine davet eder. Bir süre sonra, sadece baygın numarası yaptığının farkında olmadan, ona doğru eğilir ve boynunu ısırır! Yofukashi no Uta izle, Yofukashi no Uta türkçe anime izle, Yofukashi no Uta türkanime izle, Yofukashi no Uta türkçe altyazılı izle, Yofukashi no Uta full hd izle!

Anime Bölümleri

Yofukashi no Uta 4. Bölüm

Yükleyen Kişi: X Yayınlanma Tarihi: 2 hafta önce

Yofukashi no Uta 6. Bölüm İzle

Yükleyen Kişi: X Yayınlanma Tarihi: 1 saat önce

Yorumlar

anime haber takipçi satın al manga oku manga oku anime izle