anime izle

Yuragi-sou no Yuuna-san 10. Bölüm - AnimeMirrorz | Türkçe Altyazılı Anime İzle
Yuragi-sou no Yuuna-san İzle

Yuragi-sou no Yuuna-san 10. Bölüm

TV Sub Yayınlanma Tarihi Mart 4, 2022 · ? views · Yükleyen Kişi X · Seriler Yuragi-sou no Yuuna-san
Tiyatro Modu
Işıkları Kapat
Bu seri 'YETİŞKİN' içerik olarak eklenmiştir. 18 yaşından küçük izleyiciler için uygun olmayan şiddet, gore, cinsellik içeren ögeler içerebilir.

Yuragi-sou no Yuuna-san

Yuragi-sou no Yuuna-san

ゆらぎ荘の幽奈さん
Puanı 7.03
Yayınlanma Durumu: Tamamlandı Stüdyo: Released: Tem 14, 2018 Bölüm Süresi: 23 dakika (bölüm başına) Sezon: Seri Tipi: TV Bölüm Sayısı: 12 Fansub: Tempest Censor: Sansürlü Yönetmen:

Yuragi-sou no Yuuna-san

Bir zamanlar bir kaplıca hanı, şimdi ise olağanüstü ucuz kirası olan bir pansiyon olan Yuragi-sou, birkaç tuhaf sakin dışında neredeyse ıssız. Söylentiye göre, tüm potansiyel kiracıları korkutup kaçıran aşağılık bir hayalet musallat olur. Bu nedenle, altında kalmak için uygun fiyatlı bir çatı ve kovmak için hayaletler arayan parasız, evsiz bir medyum olan Fuyuzora Kogarashi için mükemmel bir sığınak. Kogarashi hayaletle yüzleşmeye hazırlanır, ancak hayaletin söylentilerin ortaya çıkardığı kadar kötü niyetli olmadığını öğrenir. Bunun yerine, ölümden önceki hayatına dair tek hatırladığı adı, güzel, gümüş saçlı bir kızın hayaletidir: Yuuna. Daha da şaşırtıcı olan, Yuragi-sou'nun diğer kiracılarının sadece Yuuna'yı görmekle kalmayıp, her birinin kendi doğaüstü yeteneklerine sahip olmasıdır. Tuhaf sakinlerinin neden olduğu kaosun ortasında Kogarashi, Yuuna'yı yaşayanların dünyasına bağlayan pişmanlığı ortaya çıkarmaya çalışır, böylece öbür hayatını cehennemde geçirmeye mahkum kötü bir ruh haline gelir. Yuragi-sou no Yuuna-san izle, Yuragi-sou no Yuuna-san türkanime, Yuragi-sou no Yuuna-san türkçe izle!

Anime Bölümleri

Yuragi-sou no Yuuna-san 9. Bölüm

Yükleyen Kişi: X Yayınlanma Tarihi: 7 ay önce

Yuragi-sou no Yuuna-san 11. Bölüm

Yükleyen Kişi: X Yayınlanma Tarihi: 7 ay önce

Yorumlar

anime haber takipçi satın al manga oku manga oku anime izle